Fotokursi iesācējiem

Visus, kas vēlas uzlabot savas fotografēšanas prasmes aicinu pieteikties fotokursiem!

Esmu sagatavojis 7 nodarbību apmācības kursu tieši Tev! Nodarbībās dalīšos savā pieredzē un uzkrātajās zināšanās par fotografēšanas tehnisko pusi, kompozīciju un foto apstrādi. Kursus pasniegšu neprofesionāļiem saprotamā valodā un interaktīvā formā, tā, lai katrs tiktu uzrunāts un sadzirdēts personīgi. Mēs ne tikai runāsim par fotogrāfiju, bet kopīgi to radīsim un dalīsimies iegūtajā pieredzē viens ar otru. Stāstīšu, kas jāievēro fotografējot telpās, laukā, naktī, bērnus, dzīvniekus, arhitektūru, dabu utt. Pēc foto kursu beigšanas, Tu spēsi radīt arvien skaistākus un mākslinieciskākus foto attēlus ar esošu tehniku un iespējām. 

Nodarbības ir paredzētas visām vecuma grupām sākot no 16 gadiem.

 

fotokursi notiks 2019. gada rudenī, Kuldīgā

  • Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā, pirmdienās, no plkst. 18:00 līdz 20:00, METRO CoworkingKuldiga telpās Liepājas ielā 8.

  • Pirmā tikšanās 23. septembrī. Līdzi jāņem fotokamera, lietošanas instrukcija un pieraksti.

  • Maksa par kursu (7 nodarbības pa 120 min.) - 120 €.

  • Vairāk informācijas - pa tālr. 26444130, epastu: andrejafoto@gmail.com

 

Privātstundas

Šis ir efektīvākais apmācību veids. Nodarbībās var piedalīties līdz 2 cilvēkiem. Pirms nodarbībām organizēsim tikšanos, kuras laikā pārrunāsim Jūsu pieredzi fotografēšanā un vēlmes, ko Jūs sagaidāt no šiem kursiem. Pēc tikšanās es sastādīšu individuālo apmācību programmu, tālāk kopīgi vienojoties par privātstundu norises vietu, laiku, intensitāti un samaksu. 

 

Jautāt un pieteikties kursiem var pa tālr. 26444130, epastu: andrejafoto@gmail.com